Hakkımızda

Güler Sigorta  olarak 2004 tarihinden bu yana sigorta acentelik faaliyetini sürdürmekteyiz. O günden bugüne dek çevremizde bulunan insanlara sigorta konusunda doğru bilgiler aktarabilmek için azami özeni göstermiş olduğumuza inanıyoruz. 2015 Ocak ayı itibariyle Esenkentteki yerimizde tüm sigorta şirketleriyle hizmet vermekteyiz. 
 
Bilgiye hızlı, doğru ve çok alternatifli yoldan ulaşabilmenin memnuniyetinizi artıracağını biliyoruz. Bundan böyle, her an yanınızda olmak ve size en hızlı hizmeti sunmak için Güler Sigorta olarak yanınızdayız. 
 
Güler Sigorta Danışmanlığı kaza, yangın, nakliyat, mühendislik, tarım, hukuksal koruma ve sağlık sigortasında başarılı firmalarla çalışan ve sigortalı adayına doğru çözüm önerileri getirmeyi sağlayan bir danışmanlık şirketidir. Yıllardır değişmeyen, hasarları hemen ve eksiksiz ödeme ilkesi, insanlarımız için bir güven kaynağı oldu. Son yıllarda artık sigortalı adayları sigortacılığı meslek olarak benimseyen ve gereğini yerine getiren profesyonelleri tercih etmektedir. Bunun bilincinde olan kurumumuz sektör profesyonelleriyle çalışmakta ve yeni profesyoneller yetiştirmektedir. Farklı ürün ve fiyat alternatiflerinin yanı sıra firmamızda gerçekleştirdiğimiz tüm faaliyetlerin, müşteri beklenti ve taleplerini müşteri memnuniyetine çevrilecek şekilde planlanması, uygulanması, kontrol edilmesi ve sürekli iyileştirilmesi amacını standart olarak benimsemiştir. 
 
Güler Sigorta danışmanlığı; güvenilirliği, dinamizmi, kalite yönetimi ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla sürekli gelişmeyi hedefleyen öncü bir şirkettir. Yoğun rekabetin yaşandığı sigorta sektöründe bizi zirveye taşıyan en değerli kaynağımız müşterilerimizden almış olduğumuz memnuniyet ve çalışma politikamızdır.
0
Yıllık Sigorta Tecrübesi
0
Konusunda Uzman Personel
0
Anlaşmalı Sigorta Firması
0
Den Fazla Sigorta Sözleşmesi