Ferdi Kaza Sigortası

Ferdi Kaza Sigortası - Güler Sigorta

Ferdi Kaza Sigortası

Hayat, güzelliklerin yanısıra kaza gibi bazı tatsız riskleri de beraberinde getirir.  Her ne kadar kendimiz ve sevdiklerimiz için kaza ihtimallerini düşünmek istemesek de, bazen hiç beklenmedik anlarda kazalar karşımıza çıkabilir. Küçük tedavi masraflarından, maluliyete ve hatta vefat gibi çok üzücü sonuçları olan kazalara karşı Güler Sigorta olarak yanınızdayız.
Siz de beklenmedik ancak herkesin başına gelebilecek kazalara karşı kendinizi ve sevdiklerinizi güvence altına alın. Hayata umutla yaklaşın.

Teminatlar ;

Kaza Sonucu Vefat

Sigortalının kaza sonucu ya da kazaya bağlı nedenlerle, hemen veya kaza tarihinden itibaren bir yıl içinde ölümü halinde yasal mirasçılarına ya da belirlediği kişilere ödenecek ölüm tazminatı ile sevdiklerini kimseye muhtaç etmeden, standartlarını koruyarak yaşamlarını sürdürmelerini sağlar.

Kaza Sonucu Maluliyet

Sigortalının kaza sonucu hemen ya da kazaya bağlı nedenlerle iki yıl içinde sürekli sakat kalması halinde sürekli sakatlık tazminatı ödenir.
Dilerseniz poliçenize; Kaza sonucu tedavi masrafları teminatlarını ilave ettirerek kazalara karşı güvencenizin kapsamını genişletebilirsiniz.
Kaza Sonucu Tedavi Masrafları
Kaza sonucu ortaya çıkan; doktor, ilaç, hastane gibi tedavi masraflarını poliçede yazılı tedavi masrafları meblağına kadar öder.
Kimler Faydalanabilir?
Ferdi Kaza teminatı almak isteyen 18-64 yaş aralığındaki müşteriler faydalanabilmektedir.
Prim nasıl hesaplanır?
Prim tutarı sigortalının mesleği ve teminat tutarına göre hesaplanır.

Ferdi Kaza Sigortası Formu

;